• Kouzelník Michal Šindelář

    BIO

Naučil se kouzlit z knížek. Teď kouzlí pro bohaté i chudé po celém světě.

Umět kouzlit by chtěl prostě každý! Michal chtěl moc a tak se toho musel hodně naučit. Studoval knihy. Trénoval hodiny před zrcadlem. Točil videa, aby se vyhnul nedostatkům. Kouzla zkoušel na kamarádech i na neznámých lidech v metru. Občas svá kouzla někomu ukázal a publikum bylo nadšené. Michal pochopil, že tohle je jeho cesta. Rozhodl se pro dráhu kouzelníka - profesionála.

Michal Šindelář

Nikdy neměl žádného učitele, neabsolvoval kurzy kouzlení. Všechno, co umí, je výsledkem jeho vůle a odhodlání. Ovládá mikromagii stejně dobře jako velké iluze. Jeho kouzelnickou show vidělo jen za poslední čtyři roky publikum v celkem dvanácti státech na šesti světadílech.

„Na kouzlení mě nejvíc baví reakce lidí. Je to vlastně čistá energie pozitivních emocí – překvapení, smích, nadšení...

Kdo by neznal Show Davida Copperfielda? Tento kouzelník a iluzionista byl a je Michalovým velkým vzorem. Když se v roce 2013 potkali v Las Vegas, splnil se Michalovi jeden velký sen.

Když Michal zrovna nekouzlí, rád cestuje, věnuje se charitě, hraje tenis, golf a dokonce umí i na klavír.

Začátky

2006

Michal se vydává na profesionální dráhu.

2010

První kouzelnická show mimo Českou republiku! Svá kouzla a triky měl možnost předvést na výstavě EIBTM v Barceloně (největší veletrh cestovního ruchu ve Španělsku).

2012

Tentokrat první vystoupení mimo evropský kontinent! Téměř měsíc Michal strávil kouzlením na ostrovech Fiji a Vanuatu. Od místních obyvatel dostal přezdívku Magic Mike.

Největší úspěchy

Za své největší úspěchy Michal považuje soukromé kouzelnické vystoupení pro prince Saudské Arábie, fotbalistu Arjena Robena (Bayern Mnichov) a také možnost předvést svá kouzla a triky paní Elišce Haškové Coolidge (lektorce a bývalé asistentce amerických prezidentů). Je hrdý na to, že se mu podařilo proniknout i za hranice České republiky, Evropy, Asie a v podstatě do celého světa. To jen potvrzuje fakt, že Michalova kouzelnická show je vysoce profesionální a přitažlivá pro publikum napříč kontinenty.

Světová show

2013

Španělsko - Marbella (Ocean club). New York - Andaz hotel na Wall street a 5th Avenue. Maledivy - hotel Four Seasons. Abu Dhabi - F1 závody.

2014

Bali - Four Seasons. Vietnam - resort Holiday beach Danang. Karibik - ostrov Svatá Lucie (Sugar Beach Viceroy hotel)

2015

USA - Texas a Švýcarsko - soukromé párty. Karibik - ostrov Svatá Lucie (Sugar Beach Viceroy hotel)

2016

Rakousko - soukromá párty. Karibik - ostrov Svatá Lucie (Sugar Beach Viceroy hotel)

2017

Bahrajn - Al Areen Palace. Jordánsko - Four Seasons hotel.

2018

Seychely - Raffles

Vize

Procestovat celý svět se svojí show a hlavně vykouzlit každému uśměv na tváři. Čím více budeme rozdávat radosti kolem sebe, tak tím uděláme svět krásnějším.

,,Největší kouzlo se stane, když začnete věřit ve své sny a v sami sebe."

© 2018 Michal Sindelarwww.michalsindelar.com