• Blog

    Michalovi zážitky a poznatky z celého světa.

DAVID COPPERFIELD

Iluzionista David Copperfield je jeden z nejznámějších iluzionistů v historii. Určitě si ho dobře pamatuje ještě z jeho televizní show, která byla velmi populární.

CHARITATIVNÍ KOUZELNICKÉ VYSTOUPENÍ NA ESPIRITU SANTO

Poslední zásadní zážitek, který jsem na Vanuatu zažil, bylo charitativní kouzelnické vystoupení pro místní obyvatele. Kouzlil jsem ve dvou vesničkách a reakce na kouzla jsou nepopsatelné. Jelikož místní věří na černou magii, tak si dokážete představit, jak měli strach a při některých kouzlech dokonce pár lidí uteklo pryč.

KOUZELNICKÁ SHOW NA ETAFE

Kouzelnická show na Etafe byl neuvěřitelný zážitek na celý život! Nejdříve bych rád něco řekl o ostrovech Vanuatu. Vanuatu se nachází mezi Fiji a Austrálií. Etafe je jeden z větších ostrovů na Vanuatu. Celkový počet ostrovů je 83, ale většina z nich je neobydlená.

KOUZELNICKÉ VYSTOUPENÍ NA ESPIRITU SANTO

Kouzelnické vystoupení na Espiritu Santo mi přineslo plno nových zážitků, protože jsem měl ještě větší šanci poznat místní obyvatelstvo a právě proto jsem pro ně připravil charitativní vystoupení, které patří vůbec k nejsilnějším zážitkům, které jsem kdy zažil.

BLACKJACK - POČÍTÁNÍ KARET

Rád vám prozradím jeden ze systémů počítání karet ve hře blackjack. Systém se nazývá Hi/Lo, který přiřazuje ,,body,, k určitým hodnotám karet v balíčku. První krok tedy bude naučit se bodový systém karet.

KOUZELNÍK PRAHA-BRNO-OSTRAVA

Kouzelník a iluzionista Michal Šindelář má svoje kouzelnická vystoupení po celé ČR. Praha, Brno a Ostrava jsou jeho nejčastější zastávky, ale jestli chcete vidět Michala i ve vašem městě, tak nás neváhejte kontaktovat. Rád dorazí i na vaší akci.

JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM

Často přemyslíte o tom jak se stát úspěšným a co je potřeba proto udělat? Mám tady pro vás jeden zajímavý příběh, který stojí za zamyšlení. Zaslechl jsem ho při mé kouzelnickém vystoupení na Fiji od místního domorodce, kterého jsem potkal na pláži. Jelikož jsem bílé pleti, tak se hned dal se mnou do řeči, protože bělochů tam zase tolik nevidí. Příběh, co mi řekl, jsem si velice dobře zapamatoval a rád ho s vámi budu sdílet!

ZÁBAVA NA SVATBU

Chcete, aby vaši hosté byli šťastný, zažili něco neuvěřitelného a zůstali co nejdéle? Kouzelník je zábava na svatbu, která nesmí chybět.

© 2018 Michal Sindelarwww.michalsindelar.com